Hakkımızda

Türkiye’nin en büyük oyun siteleri arasında yer alan OYUNUOYNA.COM.TR pek çok farklı platform için geliştirilen oyunları tek çatı altında oyun severlere sunmayı hedefleyen ve bu doğrultuda kendini sürekli olarak geliştiren bir oyun portalıdır. Site içeriğimizi temel olarak değerlendirmek gerekirse, flash oyunlar, 3D oyunlar, mobil oyunlar, android oyunlar, IOS oyunları, windows phone oyunları bulunmaktadır. Yakında PC ve konsol oyunları hakkında da bölümlerimiz ile oyun severler için açılacaktır.

Oyun içeriğimizi pek çok partner ile birlikte geliştiriyor ve oyun severlere sunuyoruz. Geniş içeriği ile birlikte alanında tek internet sitesi olma yolunda emin adımlarla devam ediyoruz.

Oyunuoyna.com.tr, Color Ventures ekibi tarafından geliştirilmektedir.  Tasarım, yazılım, SEO, sosyal medya, içerik, reklam ve sunucu yönetimi gibi tüm süreçleri Color Ventures ekibi tarafından yürütülmektedir.

Özel olarak geliştirilen editör sistemlerimiz sayesinde her zaman taze içeriğe en hızlı şekilde ulaşıyor ve kullanıcı için hazırlayıp yayınlayabiliyoruz.

Oyunuoyna.com.tr ‘ye reklam vermek isterseniz iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>