Online Kafa Topu İOS Sürümü de Güncellendi!

Online Kafa Topu - screenshot

Futbol tutkunlarının en sevdiği oyun olan Online Kafa Topu oyunu, yeni güncellemesiyle tam olarak yenilendi. Andriod’e gelen güncellemesinin ardından İOS’a da büyük güncelleme getirerek oyun daha eğlenceli bir hal aldı.

Online Kafa Topu - screenshot

Oldukça ilgi gören bu oyun 1 ay içerisinde neredeyse 150 bin indirilme sayısını görmüştür. Yeni güncellemeden sonra kale büyütme-küçültme, kafa küçültme, ters tuşlar, buzlanma, zıplama ve şut arası mesafe azaltılıp daha kolay bir oynanış getirilmiştir. Özellikle kale önünde uzun süre beklemekten sıkılanlar için oyun daha eğlenceli hale getirildi.

Online Kafa Topu - screenshot

Kullanıcı adı şifresini unutanlar için Şifremi Unuttum seçeneği eklenerek hesaplarına giremeyenler için büyük kolaylık sağlanmıştır. Oyunda en aza indirgenmiş reklamlardan da rahatsız olduğunuz da 2 TL ödeyerek reklamlardan da kurtulabileceksiniz.

Online Kafa Topu - screenshot

Güncellemeyle birlikte yeni eklenen özelliklerinden biride oyuna yeni başlayanlar için karşılarına gelecek rakiplerde yeni olacak. İOS kullanıcılarına bu yeni güncellemesi ile sunuldu. Bir çok güncellemesi oyun severlerin isteklerine göre şekillendi. Monotonluktan çıkan oyun şahane bir güncelleme ile herkesin karşısına çıktı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>